حضرت زهرا سلام الله علیها قضیه ای تعریف می کنند : در وقتی که بستر خواب را پهن کرده بودم ، رسول خدا(صلی الله علیه و آله ) بر من وارد شدند و  فرمودند: ای فاطمه ! نخواب مگر آن که چهار کار را انجام دهی: 1.         قرآن را ختم کنی, 2.        پیامبران را شفیعت گردانی, 3.       مومنین را از خود راضی کنی, 4.        حج وعمره ای را به جا آوری. این را فرمودند و شروع به خواندن نماز کردند .  من صبر کردم تا نماز پیامبر تمام شد, گفتم: یا رسول الله به چهار چیز مرا امر فرمودید در حالی که بر آنها قادر نیستم ! آن حضرت تبسمی کرده ، فرمودند: چون قل هو الله را سه بار بخوانی مثل این است که قرآن را ختم کرده ای  چون بر من و پیامبران پیش از من صلوات فرستی, شفاعت کنندگان تو در روز قیامت خواهیم بود,  چون برای مومنین استغفار کنی , آنان همه از تو راضی خواهند شد,  و چون بگویی: "سبحان الله و الحمد لله و لا اله الا الله و الله اکبر" حج و عمره ای را انجام داده ای.

شروع نویسندگی من در اینترنت

سین جیم : مگر ما میمون هستیم که باید تقلید کنیم؟

احکام : دعا کردن در نماز به زبان فارسی

الله ,ای ,کرده ,کنی ,رسول ,، ,ای را ,را انجام ,الله و ,بر من ,را ختم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گت روید واگویه های دلارام نکس وان موزیک گنجینه ی شعر و ادب(تکالیف مدرسه) سال تحصیلی99ـ98 پایتون alireza13 خاکستر زمان وبلاگ تیم ربات سازی CLi وبلاگ مهرداد شمشیربندی پوشش فلزات بابایی